• У дитини виріс 12-сантиметровий хвіст. Фото

  • Субота, 6 березня 2010 року
Китай. Коли Хун Хун (псевдонім) народилася 4 місяці тому, у неї був маленький хвостик довжиною 5-6 см, проте за цей час хвіст виріс до 12 см і продовжує рости.

Як повідомляє китайське видання «Аньхой маркет», дівчинка народилася в провінції Чжецзян за допомогою операції кесаревого розтину. Лікарі порадили відразу не ампутувати хвіст, оскільки дитина тільки народилася і ще дуже слабка для такої операції.

Щодня батьки щільно сповивали дитину, щоб ніхто зі знайомих не побачив фізіологічного відхилення, і перевіряли чи не зменшився хвіст. Однак, всупереч їх надіям хвіст не тільки не зменшився, але і став швидко рости.

У даний час хвіст становить 12 см в довжину і 3 см в діаметрі, він без кістки, тому просто звисає вниз і не ворушиться.

Завідувач хірургічного відділення дитячої лікарні провінції Аньхой, Сунь Цзюнь сказав, що такі випадки дуже рідкісні і що в їх провінції подібне відбулося в перший раз.

Сунь також розповів, що, судячи по рентгенівському знімку хребця дівчинки, це відхилення посилюватиметься і в майбутньому може призвести до незворотних наслідків. Але він також сказав, що операція по ампутації не виключає ризик пошкодити нервову систему дитини.

Дізнавшись це, мама Хун Хун заплакала. Плата за операцію для їх родини дуже висока, а якщо після операції ще знадобиться лікування, то такі витрати вони зовсім зможуть сплачувати.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...