• У шанхайському аеропорту таємно заарештували чоловіка артистки трупи Shen Yun

  • Субота, 27 лютого 2010 року

Китай. Чоловік виконавиці на ерху трупи Shen Yun пропав у шанхайському аеропорту. Поліція аеропорту і МЗС КНР нічого не знають про деталі того, що сталося, але вважають, що він був затриманий за наказом центрального Уряду.

У другій половині дня 18 лютого чоловік Мей Сюань, виконавиці гри на древньому китайському інструменті ерху в американській трупі, Цзян Фен збирався вилетіти в США до своєї дружини. У шанхайському аеропорту Пудун він пройшов реєстрацію й огляд, однак, не сів у літак. Він раптово просто зник.

Кореспондент The Epoch Times зателефонував у поліцейське управління аеропорту, де йому сказали, що вони нічого не знають про цей випадок, а також припустили, що в цій справі може бути замішаний «Офіс-610», який є підрозділом Міністерства державної безпеки.

Співробітник консульського відділу МЗС КНР, вислухавши розповідь кореспондента про ситуацію і припущення про викрадення Цзяна, повідомив про це своєму керівнику і сказав: «Те, про що ви говорите, швидше за все було зроблено за наказом центрального Уряду. Це не має ніякого відношення до МЗС. Це вони [центральний Уряд] видали такий наказ, а не ми, тому вам найкраще зателефонувати до них в канцелярію».

На сайті Уряду кореспондент знайшов телефон потрібної канцелярії (10-83083493), однак, як тільки на іншому кінці дроту почули, хто телефонує і з якого питання, то відразу ж поклали слухавку.

Мей Сюань розповіла, що 18 лютого поїхала зустрічати чоловіка до нью-йоркського аеропорту, проте, він не прилетів. За її словами, чоловік зник на короткому відрізку між реєстрацією і посадкою, до того ж до цього часу ні адміністрація аеропорту, ні будь-які інші держоргани не повідомили родичам ніякої інформації про його місцезнаходження.

Вона також звернулася через ЗМІ до всіх людей, хто що-небудь бачив або знає про даний інцидент, з проханням повідомити будь-яку інформацію про Цзяна.

Мей впевнена, що чоловіка викрали органи безпеки компартії, тому вона звернулася також і до них з вимогою негайно звільнити його.

Вона розповіла, що напередодні китайського Нового року, 13 лютого, поліцейські відправили її матір у «Центр промивання мозку» де за допомогою психічного тиску примушували її умовити дочку повернутися до Китаю. Поліцейські агенти навіть говорили, що якщо тільки Мей повернеться в КНР, її відновлять на посаді та компенсують їх сім'ї усі завдані збитки.

42-річний Цзян Фен працював настроювачем фортепіано. У 1992 році він почав займатися духовною практикою Фалуньгун. Після початку гонінь на цю практику в 1999 році його засудили до трьох років ув'язнення. За кілька днів до його звільнення заарештували і засудили до чотирьох років позбавлення волі його дружину, яка також є прихильницею цієї практики. Поліцейські забрали Мей прямо перед концертом, внаслідок чого довелося скасувати увесь виступ, в якому вона повинна була грати соло.

Хоча Цзян і Мей одружені вже більше 10 років, через репресії разом їм вдалося побути лише кілька місяців. Під час їх ув'язнення побачення з ними було заборонено.

Незабаром після другого звільнення чоловіка Мей виїхала до США.

З 10 років вона навчалася грі на ерху. Мей одержала звання заслуженого артиста країни. У Китаї протягом кількох років вона була провідною виконавицею на ерху в театрі мистецтв. Починаючи з 2007 року, Мей є сольною виконавицею на ерху в складі трупи Shen Yun.

Shen Yun відтворює красу і чарівність стародавніх китайських танців і музики, розкриваючи перед глядачами найкраще з традиційної китайської культури, переданої людям Богами. Живий оркестр виконує композиції і мелодії, використовуючи поєднання західних та східних інструментів. Виступи розкривають кристальні красу, доброту і велику глибину стародавніх китайських танців. Танцюристи за допомогою витончених танцювальних па виразно інтерпретують стародавні легенди і героїчні історії, з абсолютно нової точки зору роз'яснюючи блискучу історію китайської нації.

Саме тому, що трактування деяких історичних сюжетів у номерах Shen Yun відрізняється від трактування китайської компартії та інший заборонений режимом в КНР зміст номерів, китайська влада за допомогою тиску на різні інстанції постійно намагається перешкодити проведенню цього концерту.

Наприкінці січня цього року були зірвані концерти трупи в Гонконзі. В результаті тиску комуністичної влади КНР, шістьом членам трупи не видав візи. Без їх участі провести концерти виявилося неможливим.

У квітні минулого року також через тиск китайського уряду були зірвані виступи трупи в Україні.

Також стало відомо, що співробітники органів безпеки КНР приходили додому до родичів деяких артистів трупи, які мешкають у Китаї, і за допомогою залякувань вимагали, щоб ті вмовили артистів не їхати в Гонконг із трупою.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...