• Концерти Shen Yun у Гонконзі зірвано

  • Понеділок, 25 січня 2010 року

Китай. Управління імміграції Гонконгу повідомило, що шістьом технічним фахівцям трупи Shen Yun відмовлено у видачі гастрольної візи. Організатори концерту заявили, що це ставить під загрозу виступ трупи в Гонконзі з 27 по 31 січня.

У своїй заяві 23 січня організатори висловили жаль, а також засудили уряд Гонконгу за потурання вимогам китайської компартії і підкреслили, що за всі наслідки цього влада Гонконгу буде нести відповідальність.

На думку організаторів, гонконгзська влада навмисне видала візи всім артистам трупи, і відмовила у візі тільки шістьом ключовим її членам, яких вони назвали «робочими при трупі», заявивши, що таких робітників можна найняти у Гонконзі. На думку керівництва трупи, ці технічні працівники виконують дуже важливу роботу, що вимагає тривалої підготовки, і що за кілька днів навчити цього нових людей неможливо.

Як не намагалися організатори шоу вирішити питання з візами, співробітники управління були непохитними.

Того ж дня, 23 січня, прямо навпроти будівлі імміграційного управління організатори провели прес-конференцію, на якій повідомили, що виступи Shen Yun зірвані через втручання компартії, з якою вступили в змову влада Гонконгу.

Трупа Shen Yun планувала провести у Гонконзі 7 виступів з 27 по 31 січня. Всі квитки на шоу були повністю розпродані протягом п'яти днів ще на початку грудня минулого року.

Shen Yun відтворює красу і чарівність стародавніх китайських танців і музики, розкриваючи перед глядачами найкраще з традиційної китайської культури, переданої людям Богами. Живий оркестр виконує композиції і мелодії, використовуючи поєднання західних та східних інструментів. Виступи розкривають кристальні красу, доброту і велику глибину стародавніх китайських танців. Танцюристи за допомогою витончених танцювальних па виразно інтерпретують стародавні легенди і героїчні історії, з абсолютно нової точки зору роз'яснюючи блискучу історію китайської нації.

Саме тому, що трактування деяких історичних сюжетів у номерах Shen Yun відрізняється від трактування з боку китайської компартії, а також через іншого забороненого в КНР змісту номерів, китайська влада за допомогою тиску на різні інстанції постійно намагається перешкодити проведенню цього шоу. Наприклад, через тиск китайського комуністичного уряду, виступи трупи були зірвані в Україні в квітні минулого року.

Нещодавно співробітники органів безпеки приходили додому до родичів деяких артистів трупи, що проживають в Китаї, і за допомогою залякувань вимагали, щоб ті вмовили артистів не їхати в Гонконг із трупою або ж намагалися довідатись, які саме артисти збираються туди їхати.

Сайт трупи Shen Yun: ShenYunPerformingArts.org

The Epoch Times є почесним інформаційним спонсором світових турне творчого колективу Shen Yun.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...