• Китайська влада встановлює стеження за інтернет-клубами

  • Четвер, 14 січня 2010 року
Китай. Управління культури міста Чжучжоу провінції Хунань розпорядилося, щоб у всіх міських інтернет-клубах в обов'язковому порядку були встановлені нові системи відео спостереження, вартістю близько 10 тис. юанів ($ 1,4 тис.), в іншому випадку заклади будуть закриті.

Як повідомляє газета «Чанша Ванбао», наприкінці минулого року в місті Чжучжоу почав офіційно працювати центр відео спостереження за інтернет-клубами міста. Усього в місті функціонує понад 360 таких клубів, в кожному з яких потрібно встановити мінімум чотири відеокамери. Обов'язкова умова - має бути забезпечений огляд усього залу, кожен його куточок. У цих розважальних закладах були встановлені системи контролю.

Господар одного з інтернет-клубів повідомив кореспондентові The Epoch Times, що якщо вони не встановлять ці нові системи на вимогу відділу культури, то вони не пройдуть щорічну перевірку і їхній заклад закриють.

При цьому влада також призначила фірму «Xin Chang Cheng», яка має виключне право на встановлення нового обладнання, стягуючи за це разову плату за встановлення та щорічну плату за обслуговування.

Газета «Фачжі Жибао» з посиланням на співробітника відділу культури міста Чжучжоу, повідомила, що відео спостереження є дуже ефективним способом суворого контролю інтернет-клубів.

«За допомогою цих високотехнологічних засобів можна вчасно помітити, якщо послугами розважального закладу користуються неповнолітні, або ж якщо клуб працює довше визначеного часу, а також інші порушення. Таким чином, можна відразу припинити ці дії», - йдеться в статті.

З приводу фінансових витрат на встановлення камер, які вони самі повинні оплачувати, господарі інтернет-клубів висловлюють невдоволення, але в той же час і скаржаться на безвихідь, кажучи, що «вибору все одно ніякого немає, ми можемо лише між собою обурюватися і все».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...