• У Китаї заарештували понад 30 християн

  • Середа, 13 січня 2010 року
Китай. Організація China Aid Association повідомила, що опівдні 8 січня поліція міста Ханьдан провінції Хебей заарештувала більше 30 парафіян домашньої християнської церкви.

У повідомленні говориться, що під час поліцейської облави ці люди якраз разом вивчали Біблію. Один із заарештованих встиг повідомити цю інформацію по мобільному телефону і відразу ж телефон у нього відібрали.

Серед затриманих, пастор-член Союзу домашніх церков КНР, Лі Цуйсян і лідер пекінської домашньої церкви У Цзянхе.

Керівник China Aid Association, пастор Фу Січу висловлює велике занепокоєння з приводу безпеки заарештованих і закликає владу міста Ханьдан «негайно звільнити цих невинних людей».

Після того, як в Китаї владу захопила компартія, всі християни були об'єднані в підпорядковану їй патріотичну асоціацію. Таким чином, вони зобов'язані приймати партію, як свого головного керівника, про що вони також зобов'язані вказувати у своїх статутах. Ті, групи християн, які не захотіли вступати в цю асоціацію, перетворилися на, так звані, домашні (підпільні) церкви.

Будь-які заходи таких домашніх церков в Китаї вважаються незаконними. Самі ці організації часто класифікуються як «єретичні секти», і їх діяльність підпадає відповідно підпадає під статтю кримінального кодексу: «діяльність єретичних сект, що порушує громадський порядок» і «використання релігійної діяльності для порушення громадського порядку».

Парафіяни і пастори домашніх церков постійно зазнають арештів, ув'язнень та інших видів репресій з боку влади. За даними China Aid Association, в період з липня 2007 р. по жовтень 2008 р. тільки в одній провінції Хенань були засуджені до термінів ув'язнення 29 пасторів-лідерів місцевих домашніх церков.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...