• На сході Китаю поліція розігнала протестуючих селян. Є загибла. Фото

  • Вівторок, 12 січня 2010 року
Китай. Більше ста селян приїхали в місто Пейчжоу і спробували провести мітинг з вимогами до влади видати їм компенсацію за відняту землю. До місця мирного заходу прибули більше 200 поліцейських, а також невідомі люди, озброєні ножами, які стали їх розганяти. В результаті одна людина померла від ножових поранень, ще четверо знаходяться у важкому стані.

Це сталося опівдні 7 січня в місті Пейчжоу провінції Цзянсу на сході Китаю.

Як розповіли учасники акції, коли вони вишикувалися в колону, розгорнули транспаранти і рушили в бік будівлі міської адміністрації, приїхало більше 20 поліцейських мікроавтобусів і карети швидкої допомоги. Але крім поліції приїхали і невідомі люди в цивільному. Вони з ножами кинулись на селян молодого віку. Останні стали тікати, декілька з них отримали колоті рани, а одна на ім'я Лі Дундун померла прямо на вулиці від втрати крові.

Однак є також інформація, що було вбито кілька людей, трупи яких потім забрала поліція. В даний час, через блокаду інформації про подію, ці дані перевірити неможливо.

Як вдалося дізнатися, місцева влада продала нафтохімічній компанії Хайтянь більше 20 га селянської землі. При цьому селян силою і різним видами тиску змусили підписати документи на компенсацію, що в кілька разів нижче реальної вартості цієї землі. Однак навіть цю компенсацію досі не виплатили.

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...