• Китайська влада штрафує організації, співробітники яких практикують по Фалуньгун

  • Середа, 6 січня 2010 року

Китай. Поліція повіту Юньсін провінції Хунань незаконно заарештувала майже 30 послідовників духовної практики Фалуньгун, оскільки вони зібралися на приватній квартирі. Після цього організаціям, в яких вони працюють, було наказано заплатити штраф 5500 юанів ($ 785), за те, що співробітники займаються Фалуньгун.

У одного із заарештованих, у якого не було роботи, штраф змусили заплатити організацію його дружини, яка не займається цією духовною практикою.

Як повідомили кореспондентові The Epoch Times самі постраждалі після звільнення, 22 листопада 2009 року у вихідний день вони зібралися, щоб разом почитати книги Фалуньгун і поспілкуватися. Всього їх було 29 чоловік. Опівдні в квартиру увірвалися поліцейські і наказали їм усім сідати в поліцейський автобус.

Одна літня жінка спробувала протестувати, сказавши, що вона та її однодумці не зробили нічого протизаконного. Але не встигла вона договорити, як один поліцейський грубо схопив її за волосся і потяг на вулицю. Чоловік, що був молодший, спробував навести на розум правоохоронців, сказавши: «Ви ж охоронці закону, як ви можете бити людину похилого віку?» У результаті поліцейські накинулися і на нього.

Всього було побито чотири послідовники Фалуньгун. Всіх заштовхали в автобус і відвезли до відділку.

Після цього поліцейські почали вимагати гроші з родин затриманих за звільнення їх родичів. Не буде перебільшенням назвати це злочинним вимаганням, оскільки суми за звільнення були різні, від трьох до десяти тисяч юанів, при цьому жодних квитанцій в отриманні грошей поліція не видавала.

Однак цим влада не обмежилася. Партійний комітет повіту направив до організацій, в яких працювали затримані послідовники Фалуньгун письмові розпорядження, які фактично змушують працедавців схиляти своїх співробітників щоб останні не практикували Фалуньгун.

Нижче представлена сканер-копія одного з таких розпоряджень.

Текст цього документа такий: «Співробітник вашої організації послідовник Фалуньгун, Ван Юньчан, був затриманий на місці злочину органами безпеки 22 листопада в селі Юньнань під час колективної практики. Згідно з відповідними документами парткому і уряду повіту, а також положенням повіту Юньсін від 2009 року "про роботу з протидії та вирішення питань, пов'язаних з єретичними сектами", керівник групи партійного комітету повіту по роботі припинення діяльності єретичних сект ухвалив стосовно вашої організації вжити таких заходів: стягнути плату за відповідальність у розмірі 3000 юанів, плату за гарантію перевиховання і перетворення в розмірі 2000 юанів, оплату премії донощику у розмірі 500 юанів. Загальна сума стягнення становить 5500 юанів. Вищезгадану суму необхідно сплатити до 5 грудня 2009 року "Офісу - 610" при парткомі повіту. У випадку несплати буде призначено додатковий штраф, який буде стягнуто з фінансів організації».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...