• Китайський мільйонер загинув від власного хімічного експерименту

  • Вівторок, 15 грудня 2009 року
Китай. На чотириповерховій дачі китайського мільйонера, власника великого фармацевтичного заводу, стався вибух. Сила вибуху була такою, що господар дачі вилетів із вікна. При цьому бідолаха позбувся рук і ніг, смерть настала миттєво. За попередніми даними, вибух стався в результаті невдалого хімічного експерименту.

Як повідомляє видання «Душі Куайбао», трагедія сталася у другій половині дня 11 грудня в районі Хуаньянь міста Тайчжоу провінції Чжецзян. Загинули двоє чоловіків, власник великого місцевого фармацевтичного заводу на прізвище Чжан та співробітник технічного відділу цього ж заводу.

Свідок розповідає, що проходив повз цього будинку як раз у той момент, коли пролунав вибух: «Я побачив, як людина буквально вилетіла з вікна четвертого поверху і впала на газон. Коли я підбіг до нього, він був уже мертвий, при цьому у нього не було рук і ніг. Видовище було жахливе!»

Чжан було 60 років, його статок становить кілька сотень мільйонів юанів (близько ста мільйонів доларів).

За попередньою версією пожежників, вибух стався в результаті невдалого хімічного експерименту. Родичі Чжана також підтвердили, що він часто на дачі проводив такі експерименти, і що там зберігається дуже багато хімічних реактивів.

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...