• У Китаї селищна влада провела «військовий парад» для залякування народу. Фото

  • П'ятниця, 8 січня 2010 року
Китай. У перший робочий день 2010 р. влада селища Хоуцзе провінції Гуандун провела демонстрацію військової потужності. Місцеві жителі кажуть, що таким чином місцева влада намагається залякати народ, щоб люди не проводили акції протесту і зберігали «соціальну стабільність і гармонію».

Як повідомляє кореспондент The Epoch Times, 4 січня по вулицях селища демонстративно їздила колона більше 150 військових машин і поліцейських мотоциклів, в яких у повній бойовій готовності знаходилися більше 500 поліцейських різних підрозділів. Це було схоже на маленький військовий парад.

Голова партійного комітету селища Лі Хуейчінь повідомив, що в найближчі три роки неодмінно збільшиться кількість народних хвилювань, тому всі служби безпеки повинні постійно перебувати в стані підвищеної пильності. Він також відзначив, що необхідно «на корені припиняти акції протестів, виявляти їх на ранній стадії, реагувати швидко, жорстко контролювати».

Селище Хоуцзе індустріально розвинено і порівняно велике. Воно займає площу 126 кв.км, з населенням близько 500 тисяч чоловік.

Місцеві користувачі Інтернету критикують владу за цю «неприховану загрозу народу», вказуючи на те, що в селищі процвітає мафія і злочинність, з якою влада не бореться, а  навпаки, корумповані чиновники навіть захищають і покривають їх угруповання.

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...