• Отруєні молочні продукти знову з'явилися на ринках Китаю

  • Четвер, 28 січня 2010 року
Китай. Китайські виробники та бізнесмени знову почали продавати «меламінові молочні продукти», від яких у 2008 році в Китаї постраждало понад 300 тисяч дітей.

Як повідомили офіційні китайські ЗМІ, минулого тижня влада закрила шанхайський завод молочних продуктів Panda Dairy Products, оскільки у восьми партіях його продукції було виявлено неїстівну хімічну речовину - меламін.

В попередньому і цьому місяці, в інших китайських компаніях, також була виявлена молочна (включаючи морозиво) продукція, що містить меламін. Ця продукція була виявлена у провінціях Гуйчжоу, Цзянсу і Сичуань.

За даним контролюючих органів, недобросовісні китайські підприємці під час «меламінового скандалу» в 2008 році не знищили отруєне сухе молоко, і тепер намагаються заробити на ньому гроші.

Нагадаємо, великий скандал з неякісними молочними продуктами китайського виробництва спалахнув у вересні 2008 року. У цих продуктах було виявлено хімічну речовину - меламін, що використовується для виготовлення клеїв і пластмас.

У зв'язку з цим у Китаї було закрито 3908 молочно-переробних підприємств, серед яких було і підприємство Panda Dairy Products.

Від вживання зараженого меламіном молока в Китаї постраждали більше 300 тисяч осіб, переважно діти, шестеро з них померли.

Довідка The Epoch Times:

* Меламін - хімічна речовина, яка використовується для виготовлення клеїв і пластмас, також є хибним протеїном, що дозволяє підвищити показники кількості білка у продукті під час перевірки на відповідність стандартам. Однак фактично він білка в собі не містить. Продукти з меламіном, після вживання в їжу, вражають нирки, печінку і селезінку людини, а також викликають захворювання верхніх дихальних шляхів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...