• Помер в'язень совісті, засуджений до 19 років за перехоплення сигналу китайського телеканалу

  • Четвер, 20 травня 2010 року

Китай. 1 травня від репресій загинув послідовник духовної практики Фалуньгун, який 8 років тому зі своїми однодумцями за допомогою спеціального обладнання вклинився в державне телебачення. Тоді вони пустили в ефір відео-матеріали, що викривали пропаганду правлячої компартії проти Фалуньгун.

Як повідомляє NTDTV, 46-річний житель міста Чанчуня провінції Цзілінь, Лян Чженьсін, 5 березня 2002 року разом зі своїми однодумцями перехопив сигнал державного телеканалу. На 50 хвилин вони пустити в ефір матеріали, серед яких був відео-ролік про широке поширення Фалуньгун по всьому світу. Також відео викривало брехню комуністичного режим, яка фабрикується з метою виправдати репресії щодо послідовників Фалуньгун.

Лян був засуджений до 19 років ув'язнення і, за словами родичів, за кілька тижнів до смерті він виглядав виснаженим, насилу розмовляв і рухався.

Виконавчий директор Інформаційного центру Фалунь Дафа (ІЦФД) Леві Броуді розповів, що компартія Китаю використовувала монополію ЗМІ для поширення наклепу на цю духовну практику, якою на початок репресій у 1999 році займалося близько 100 млн китайців.

«Неможливо репресувати 100 мільйонів людей, якщо не використовувати велику кількість своїх людей. Як змусити китайців переслідувати китайців? Необхідно звести наклеп на жертву, представити її як нерозумну, викликати обурення у народу і дати собі привід для репресій ... Інструментом для цього є ЗМІ. Не давши Фалуньгун права голосу, вони поширювали і поширюють наклеп», - говорить Леві Броуді.

За словами Броуді, перехоплення телевізійного сигналу дало можливість громадськості дізнатися правду про Фалуньгун і репресії.

«Перебуваючи в країні, де вам говорять, що це небезпечна група, що вона залишилася тільки в Китаї, а в усьому іншому світі її піддають гонінням, і раптом побачити, що цією духовною практикою вільно займаються по всьому світу - це по-справжньому відкриває людям очі на те, що відбувається», - пояснює він.

За даними ІЦФД, Лян Чженьсін – вже восьмий (принаймні) чоловік, який помер в ув'язненні через жорстоке поводження та тортури, серед людей, які брали участь у перехопленні телесигналу. Ще п”ятнадцятеро з їх групи були засуджені на терміни від 4 до 20 років.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...