• Більше 70 туристів отруїлися в пекінській їдальні

  • Вівторок, 27 квітня 2010 року
Китайські туристи, які пообідали в міській їдальні Пекіну, відчули себе погано. Їх у терміновому порядку доставили до лікарні. Є підозра на навмисне отруєння. Своє лікування постраждалі оплачували самі - їдальня не зазнала відповідальності за те, що трапилося.

Як повідомляє видання «Ранковий Пекін», 23 квітня більше 200 туристів пообідали в їдальні в пекінському районі Хуайжоу, після чого 73 особи відчули себе погано. У них почалася блювота, розлад шлунку та інші ознаки харчового отруєння. У терміновому порядку їх доставили до лікарні. Близько 10 осіб, у яких був найбільш важкий стан, перевели у спеціальну лікарню в районі Чаоян.

Один з родичів постраждалих сказав, що чув, як лікар говорив по телефону, що, можливо, це отруєння якимись хімікатами. Цей родич також повідомив, що за лікування постраждалі повинні платити самі - ні влада, ні їдальня не взяли на себе витрати.

Самі ж лікарі відмовилися коментувати кореспонденту дану подія.

В даний час поліція вже закрила їдальню, в якій проводиться перевірка продуктів і джерел їх надходження. За результатами попереднього розслідування в продуктах містяться отруйні речовини, і не виключена ймовірність навмисного отруєння людей - йдеться в повідомленні.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...