• Потужний землетрус у Китаї вбив сотні людей

  • Середа, 14 квітня 2010 року
Китай. Землетрус силою 7,1 балів стався в західній китайській провінції Цінхай 14 квітня близько о 8 годині ранку за місцевим часом. За останніми даними більше 400 осіб загинули, більше 10 000 отримали поранення. У районі епіцентру стихія зруйнувала 90% будівель.

Як повідомляють китайські ЗМІ, землетрус стався в Юйшу-Тибетському автономному окрузі в 380 км від міста Голмуд. Епіцентр землетрусу знаходиться на глибині 33 км. Поштовхи відчули також і жителі деяких районів Тибету і провінції Сичуань.

За даними китайських сейсмологів, землетрусу передувало кілька більш слабких поштовхів силою більше 4 балів. А після основного удару, стався ще один силою 6,3 балів о 9:25, з епіцентром на глибині 30 км, а також чотири поштовхи силою понад 4 бали.

Кореспондент The Epoch Times зв'язався з Головним штабом з надання термінової допомоги постраждалим від землетрусу в повіті Юйшу, де йому сказали, що число загиблих може зрости, оскільки в повіті землетрус зруйнував близько 90% будинків. Співробітник штабу також повідомив, що зруйновані численні будівлі шкіл, число постраждалих школярів поки не відомо.

Всього в повіті Юйшу проживає близько 100 тисяч чоловік. На момент землетрусу більшість з них ще не встигли піти на роботу і перебували вдома.

У даний час телефонний зв'язок з потерпілим районом відсутній.

 
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...