• Начальник податкової служби в Китаї зробив собі візитку з золота

  • Неділя, 25 квітня 2010 року
Китай. Комуністичні чиновники КНР вже давно не соромляться демонструвати свою відмінність від «сірої маси» - звичайних громадян, виявляючи в цьому дедалі більшу оригінальність. У китайському Інтернеті з'явилася фотографія візитки начальника податкового управління, яка зроблена із золота.

Один з користувачів Інтернету мобільним телефоном сфотографував в офісі Чжао Сюечжуна, начальника податкового управління міста Дафен провінції Цзянсу, його візитку, зроблену з золота, і опублікував фотографію в Інтернеті.

Оскільки це викликало бурхливе обговорення і ще більше посилило невдоволення громадян корумпованістю комуністичних чиновників, одне з офіційних ЗМІ компартії повідомило, що їх кореспондент 21 квітня зв'язався з офісом даного податкового управління, співробітник якого сказав, що все це обман і що у їх начальника ніколи не було золотих візиток. Він також сказав, що у Чжао ніколи не було такого номера телефону, який вказаний на візитці, і назвав фотографію фальшивою.

Кореспондент The Epoch Times вирішив перевірити цю інформацію. При дзвінках на телефони, які вказані на візитці, вони не відповідали. Однак на кількох урядових сайтах і опублікованих в Інтернеті звітах даного податкового управління за 2007 - 2008 роки вказаний саме цей мобільний телефон Чжао.

 
 

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...