• У Китаї працівник автокомпанії потрапив у в'язницю за спілкування в Інтернеті

  • П'ятниця, 9 квітня 2010 року

Китай. Молодий чоловік із міста Далянь мав необережність під час спілкування через Інтернет, згадати про те, що правляча в країні компартія репресує послідовників духовної практики Фалуньгун. Наступну ніч після цього він провів у поліцейському відділку. Ще через кілька місяців його засудили до трьох років ув'язнення разом із матір'ю.

Цією молодою людиною є 28-річний співробітник автомобільної компанії Alto, Сє Юйін, який займається практикою Фалуньгун. Після того, як його заарештували 17 вересня минулого року, поліція прийшла до нього додому, щоб провести обшук. Коли правоохоронці запитали у матері Сє, чи є вона також прихильницею Фалуньгун, вона відповіла ствердно, і, поліцейські забрали її у відділення.

Через місяць, 22 жовтня, родичам Се та його матері Шан Сяолі надіслали офіційне сповіщення про їх арешт.

Ще через три місяці, 18 січня поточного року було проведено перше засідання суду. Адвокат доводив повну невинність своїх підзахисних. У результаті сторона звинувачення вичерпала всі доводи, і суддя поспішно оголосив про те, що засідання переноситься.

Однак наступне слухання суду, яке пройшло 31 березня, було коротким і закритим. Адвокату на нього потрапити вже не вдалося. Двох послідовників духовної практики засудили до трьох років ув'язнення. Коли Шан в черговий раз повторила, що не здійснювала ніяких злочинів, суддя сказав: «Ваш вирок і так занадто легкий! Протягом 10 днів можете його оскаржити».

З приводу 10 днів на оскарження їх адвокат повідомив кореспонденту, що в Китаї “оскарження” просто формальна процедура, в абсолютній більшості випадків вироки не скасовуються і не переглядаються.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...