• У Китаї виявили замаскований будинок тортур. Фото

  • Вівторок, 18 травня 2010 року

Китай. У передмісті Харбіна провінції Хейлунцзян є оточена огорожею 2-поверхова будівля. Вона немає ніяких вивісок, і потрапити туди можна тільки за спеціальною перепусткою. Ця красива на вигляд будівля оснащена всім необхідним для застосування різних видів тортур.

Будівля розташована по вулиці Цзяньмін і значиться під номером 149. Вона знаходиться в безлюдному місці і навколо неї немає ніяких будівель. Будівлю ремонтують щороку і вона виглядає як нова.

Місцеві джерела, серед яких є й співробітники таємної поліції, повідомили кореспондентові The Epoch Times, що ця будівля спеціально обладнана для застосування тортур і вибивання зізнань у послідовників духовної практики Фалуньгун і державних службовців, які знаходяться під слідством.

Починаючи з 23 вересня 2005 року, послідовниця Фалуньгун Люй Ліхуа протягом декількох днів піддавали тортурам в цій будівлі. Не витримавши мук, вона померла 2 жовтня. Все тіло Люй від горла і до ніг, було синім й опухлим від побоїв.

Влада міста Харбіна ніколи не повідомляє родичам заарештованих послідовників Фалуньгун про місцезнаходження останніх, а також не дозволяє ніяких зустрічей з ними і навіть спілкування по телефону.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...