• В Китаї поліція відкрила вогонь по селянам. Фотоогляд

  • Четвер, 29 квітня 2010 року
Китай. Для охорони зносу будинків влада прислала кілька сот бійців воєнізованої поліції. Селяни, яким не виплатили компенсацію, спробували їм перешкодити, тоді поліція відкрила вогонь і застосувала гранати зі сльозоточивим газом. Щонайменше, вісім людей отримали вогнепальні поранення.

Це сталося 21 квітня в селі Цзяньшань міста Фанченкан Гуансі-Чжуанського автономного району.

Селяни розповіли, що представники влади через рупор наказали їм розійтися протягом двох хвилин. Один з чиновників, який керував всією цією «спецоперацією», голосно закричав у рупор: «Ця земля комуністичної партії, якщо ви не підете, вас поб'ють». Після чого поліція використала кийки, а коли зустріла опір, то застосувала вогнепальну зброю і гранати зі сльозоточивим газом.

Поранені лежали прямо на вулиці, поліцейські заблокували дорогу і не дозволяли відвезти їх до лікарні, доки ті не почали втрачати свідомість від втрати крові.

Кореспондент The Epoch Times зателефонував до адміністрації села Цзяньшань і йому сказали, що нічого не знають про цей випадок, а всі керівники «пішли на збори». Сказавши це, співробітник адміністрації відразу поклав трубку, і більше на дзвінки ніхто не відповідав.

Жодне місцеве ЗМІ не повідомило про цей інцидент. Всі повідомлення про це в китайських блогах і на форумах видаляються.
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...