• У Гонконзі відбулася хода проти репресій в КНР. Фотоогляд

  • П'ятниця, 30 квітня 2010 року
Грандіозна хода місцевих послідовників духовної практики Фалуньгун*, приурочена до одинадцятої річниці апеляції до китайського уряду «25 квітня», пройшла в Гонконзі. Учасники заходу, серед яких були представники різних організацій і політичні діячі, закликали припинити репресії Фалуньгун, які здійснює комуністичний режим КНР.

25 квітня, 11 років тому понад 10 тисяч прихильників Фалуньгун із усього Китаю приїхали до Пекіна з мирним зверненням до уряду. Через три місяці після цього правляча в країні компартія розгорнула масштабні репресії проти десятків мільйонів послідовників цієї практики, які тривають дотепер.

Під час мітингу, представник гонконгської Асоціації Фалуньгун, Цзянь Хунчжан у своєму виступі зазначив, що протягом всіх цих років послідовники Фалуньгун у різних країнах постійно різними мирними способами розповідали людям про не людські переслідування і будуть продовжувати це робити до тих пір, поки репресії в Китаї не припиняться.

«Ми лише хочемо сказати людям: Фалунь Дафа хороший! Ми сподіваємося, що кожна людина зможе відрізнити добро від зла і піти по шляху добра у світле майбутнє!», - Сказав у своєму зверненні Цзянь.
 
{mospagebreak}
{mospagebreak}
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...