• Фотоогляд: У Китаї захоплення землі супроводжувалося побиттям та арештом селян

  • Четвер, 9 вересня 2010 року
Китай. П'ять екскаваторів під охороною понад 600 поліцейських перерили насадження сільгоспкультур, які були єдиним джерелом доходів місцевих селян. А тих, хто протестував, правоохоронці били і вивозили у відділення.

Це сталося в селі Саньмень провінції Фуцзянь 16 липня цього року. Селяни розповіли кореспондентові The Epoch Times, що влада запропонувала їм за землю дуже низьку компенсацію, з якою вони не погодилися.  

Лінь Фей, заступник голови міськкому компартії міста Цзяньоу відкрито заявив, що їхні дії цілком законні.

«Ви можете йти скаржитися, можете запросити кореспондентів, ми не боїмося», - запевнив селян чиновник.

Жителі села кажуть, що без землі їм тепер буде зовсім важко.

«Нам не надають страховок на лікування, не призначають пенсій та інших видів соціального захисту, а тепер у нас забрали і землю. Чиновники виплатять нам мізерну компенсацію, а самі продадуть землю забудовникам в кілька разів дорожче», - скаржиться один з постраждалих жителів села.

Захват владою землі й зноси будинків з виплатою низької компенсації або взагалі без неї стали частим явищем у Китаї особливо в останні кілька років.

Компартійна влада женеться за збільшенням показника ВВП, більшу частку в якому займають операції з нерухомістю та землею. У травні цього року тільки в Пекіні було вчинено 96 угод з продажу землі на загальну суму 60,3 млрд. юанів ($ 8,6 млрд.), що на 512% більше, ніж в аналогічний період минулого року.

За цим посиланням переглянути відео

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...