• Заступника мера Пекіна звинуватили у геноциді

  • Олег Лотосов | Велика Епоха
    Середа, 22 грудня 2010 року
За день до візиту на Тайвань заступника мера Пекіна Цзі Ліня, місцева Асоціація Фалунь Дафа подала на нього судовий позов, звинувативши чиновника у геноциді і тортурах послідовників духовної практики Фалуньгун. Це вже четвертий подібний позов на острові за цей рік.
Цзі Лін приїхав до Тайваню на чолі делегації з близько 300 пекінських політиків і бізнесменів для участі у 13-му науковому форумі Тайбей-Пекін.
Як повідомляють кореспонденти The Epoch Times з Тайваню, починаючи з ранку 15 грудня, близько 300 тайваньських послідовників Фалуньгун (Фалунь Дафа) зустрічали комуністичного чиновника практично протягом всього його маршруту. Уздовж доріг, по яких він їхав, можна було бачити плакати з написом «Фалунь Дафа несе добро», «Цзі Лін, на тебе подали до суду за тяжкий злочин», «Припинити репресії Фалуньгун» і т.д.
При цьому двічі, коли Цзі Лін перебував у громадських місцях, прихильники Фалуньгун вручили йому повідомлення про подання судового позову.
У місті Сіньчжу, коли Цзі Лін з членами делегації після заходу вийшов з будинку і попрямував до автобуса, до нього підійшов молодий чоловік, простягнув подарункову коробку і сказав: «Це обвинувальні документи. На вас подано судовий позов! За добро і зло завжди буде відповідна відплата. Припиніть репресувати Фалуньгун!» Відразу ж після цього супроводжуючий, який знаходився поряд, відібрав коробку, а молоду людину відтіснили вбік. Цзі Лін натягнуто посміхнувся і зробив вигляд, ніби нічого не сталося.
У всіх громадських місцях чиновник чув вигуки протесту: «Злочинець, у тебе руки в крові, Тайвань не вітає тебе!» Тому з будівель він виходив швидко, в щільному оточенні супроводжуючих і поспішно сідав в автобус та їхав.
Цзі Лін став першим комуністичним чиновником, що приїхали на острів з візитом після прийняття в Тайвані законопроекту про відмову у в'їзді чиновникам з Китайської Народної Республіки, які є злісними порушниками прав людини. Міграційна служба не встигла розглянути й анулювати його в'їзні документи, які були подані заздалегідь, пояснили у відомстві. Кілька депутатів та місцеві правозахисні організації в зв"язку з цим направили до влади листи із засудженням за нерозторопність.
Нині на Тайвані створена спеціальна державна комісія, яка найближчим часом складе список комуністичних чиновників материкового Китаю, які масштабно порушують права людини. Цей список буде розісланий усім держустановам і великим компаніям, які надалі не повинні запрошувати цих посадовців на Тайвань.
За даними Всесвітньої організації з розслідування переслідувань щодо Фалуньгун (ВОРПФ), у 1999 році, будучи головою парткому повіту Міюнь міста Пекіна, Цзі Лін активно підключився до кампанії переслідування послідовників Фалуньгун, щоб догодити колишньому генсеку Цзян Цземіню, який ініціював репресії проти Фалуньгун.
Цзі Лін безпосередньо планував і керував облавами, арештами, тортурами, а також наступним «перетворенням» прихильників цієї духовної практики.
Зусилля Цзі Ліня не залишилися непоміченими верхівкою партії. У 2002 році його підвищили до посади секретаря політичного і судового комітету Пекіна, а в 2004 році він став заступником мера столиці. У 2008 році під приводом забезпечення безпеки Олімпіади-2008, Цзі Лін провів найбільш масові облави і арешти послідовників Фалуньгун у Пекіні за всі 9 років кампанії переслідування. Практично всю свою кар'єру він створив шляхом активної участі в цих репресіях.
За даними ВОРПФ, до жовтня 2009 року в Пекіні від катувань загинуло, щонайменше, 97 прихильників Фалуньгун.
3 листопада 2009 р. ВОРПФ повідомлила Цзі Ліня під час його приїзду до Тайваню про отримані докази його злочинів, яких достатньо для звинувачення у геноциді.
У цьому році в серпні і вересні в Тайвані були подані судові позови ще на трьох чиновників з Китайської Народної Республіки під час їхнього візиту на острів. Як і Цзі Ліня, в геноциді по відношенню до Фалуньгун звинуватили губернатора провінції Гуандун Хуана Хуахуа, заступника губернатора провінції Шеньсі Чжао Чженюна та начальника державного управління у справах релігії КНР Вана Цзоаня.
Усього ж у світі за даними ВОРПФ, подано 50 судових позовів на понад 30 чиновників КНР, включаючи колишнього генсека Цзяна Цземіня.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...