• Християн у Китаї арештовували напередодні Різдва

  • Олег Лотосов | Велика Епоха
    Вівторок, 4 січня 2011 року
Напередодні католицького Різдва поліцейські міста Ченду провінції Сичуань заарештували велику групу членів домашньої церкви. Такі інциденти сталися в багатьох районах Китаю, повідомляє телеканал NTD.

В результаті поліцейських облав, чисельні пастори провели Різдво в поліцейських ділянках. Зокрема, в Ченду без пред'явлення ордера під час проведення молебню були арештовані і піддалися допиту пастор Ван І та 17 прихожан. 

Як відзначає Ассошіейтед Прес, у Китаї у в'язницях або під домашнім арештом знаходяться численні християни домашніх церков, серед яких немало літніх священиків у віці старших 70 років.

На початку грудня цього року на Асамблеї представників китайських католиків без схвалення Ватикану китайська влада обрала нового главу католицької церкви 45-річного Йосипа Ма Інліня, який відповідно не підкоряється папському Святому Престолу, як це відбувається у всіх інших країнах.

Дипломатичні стосунки між Ватиканом і Пекіном припинилися в 1951 році і дотепер у Китаї немає представника Святого Престолу. Єпископські функції в КНР виконує Патріотична асоціація католиків Китаю (ПАКК), що підкоряється правлячій у країні компартії. Ватикан вважає, що статутні завдання даної асоціації не сумісні з ученням католицизму.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...