• Китайський поліцейський на смерть замучив 18-річного хлопця за духовну віру

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Середа, 29 грудня 2010 року
Ян Цзюнь вчився в технікумі міста Чунціна. У минулому році його заарештували і засудили на один рік виправних робіт за практику Фалуньгун. Після звільнення заарештували знову. Цього разу він вже не вийшов із в'язниці. 
Духовною практикою Фалуньгун, яку компартія у 1999 році оголосив поза законом, Ян почав займатися будучи учнем середньої школи. Коли йому виповнилося 16 років, поліція почала чинити на нього тиск, застосовуючи погрози й залякування.
Перший раз його схопили 15 травня минулого року. Поліцейські в цивільному розшукали його в будівлі технікуму, вивели на вулицю і відвезли у відділок. Хлопця допитували, намагаючись дізнатися, де він бере листівки, в яких розповідається про переслідування Фалуньгун комуністичним режимом. Але так нічого не дізнавшись, його відпустили. 
Однак через три місяці, 2 серпня, його схопили знову. На цей раз вдома у нього конфіскували книги Фалуньгун, листівки та компакт диски зі змістом про Фалуньгун і репресії. Він провів під вартою тиждень. 
Через місяць, 15 вересня, Яна знову заарештували. Цього разу його на один рік відправили у виправний табір Сішаньбін. 
Там з ним проводили активну роботу по «промиванню мізків», змушували дивитися фільми і читати і проспекти, які ганьблять Фалуньгун, а також писати звіти про свої думки. Нерідко його при цьому били. 
Після звільнення у вересні цього року Ян вирішив продовжити навчання. До нього часто дзвонили і приходили додому поліцейські. Однак Ян залишився вірний своїм духовним переконанням. 
13 грудня його заарештували знову. Цього разу за нього взявся відомий своєю жорстокістю Вей Цзесян, поліцейський з місцевого центру ув'язнення. Через кілька днів хлопець помер. Це все, що відомо його батькам. 
Як розповіли місцеві прихильники Фалуньгун, Вей Цзесян вже 11 років активно бере участь у переслідуванні їхніх однодумців. Особливо жорстоко він ставиться до молодих людей. Незважаючи на свій передпенсійний вік, він може цілу ніч проводити допити. Одного разу він сказав: «По всій країні ще не було прецеденту, щоб учня Фалуньгун успішно перетворили прямо в центрі ув'язнення, я буду першим, хто це зробить». У 2005 році Вей навіть написав книгу для внутрішнього використання про методи ідеологічного перетворення людей.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...