• Послідовниця Фалуньгун стала жертвою катувань у Китаї

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Четвер, 10 березня 2011 року

Стало відомо про черговий випадок переслідування прихильників духовної практики Фалуньгун режимом КНР. Після застосування катувань і поганих умов утримання у виправному таборі жінку відпустили додому, щоб уникнути відповідальності в разі її смерті.

14 серпня 2009 р. 57-річна Сунь Фуди була засуджена на два роки виправних робіт за розповсюдження інформації про Фалуньгун і про переслідування прихильників цієї практики правлячою у країні компартією.

Її відправили в табір Масаньцзя міста Шеньяна провінції Ляонін. У таборі її намагалися «перетворити», тобто змусити покаятися і припинити займатися Фалуньгун. Для цього охоронці застосовували різні види тортур, серед яких тривале сидіння навпочіпки, підвішування за наручники з заведеними за спину руками, побиття електричними кийками, а також багатогодинне прослуховування на високому рівні гучності аудіозаписів з наклепами на Фалуньгун і образами на його засновника майстра Лі Хунчжі.

У результаті в березні минулого року у Сунь в сечовому міхурі утворилася кіста, а потім черевна водянка. Через відсутність лікування, стан її здоров'я погіршувався з кожним днем і 20 квітня 2010 року її відправили додому, побоюючись відповідальності в разі її смерті.

У зв'язку з труднощами отримання подібної інформації в Китаї, про випадок з Сунь стало відомо лише нещодавно. У якому стані знаходиться жінка зараз поки невідомо.  

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...