• У Китаї від тортур помер послідовник Фалуньгун

  • Олег Лотосов | Велика Епоха
    Вівторок, 22 лютого 2011 року

Стало відомо про загибель у результаті тортур ще одного прихильника духовної практики Фалуньгун, яку правлячий у Китаї комуністичний режим жорстоко репресує вже більше 11 років.

52-річний житель Пекіна Лю Чунь був арештований під час поліцейської облави 28 вересня минулого року разом з іншими, більш ніж двадцятьма, послідовниками Фалуньгун.

Більшість затриманих, включаючи і Лю, згодом були відправлені в пекінський виправний табір Дасін.

19 січня цього року родичам Лю Чуня подзвонили з поліції і попросили приїхати до лікарні. Це було перше і, на жаль, останнє повідомлення про Лю з моменту його арешту. Приїхавши в лікарню, родичі побачили його остигле тіло. За їх словами, на тілі Лю були помітні сліди від ран.

Довго дивитися на тіло їм не дозволили, але зробити одну фотографію мобільним телефоном їм вдалося. Більш докладної інформації наразі немає.

Варто зазначити, що катування є поширеною формою так званого процесу «перетворення», яке зазнають прихильники Фалуньгун у китайських в'язницях і таборах.

З 1999 року, з початку переслідування, Інформаційний Центр Фалунь Дафа задокументував понад 63 тисяч випадків застосування тортур до послідовників Фалуньгун у Китаї, а також більше трьох тисяч випадків їх смерті в результаті переслідування.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...