• Китайського суддю засудили до вищої міри за корупцію

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Четвер, 27 січня 2011 року
Чергового високого чиновника із системи правосуддя КНР викрили у корупції та зв'язках з мафіозними угрупованнями. 26 січня народний суд міста Цзуньї провінції Гуйчжоу засудив до смертної кари з відстрочкою виконання вироку на два роки Чжан Тао, заступника голови народного суду вищого ступеня міста Чунціна.

Як повідомляють офіційні китайські ЗМІ, у період з 1999 по 2009 роки Чжан отримав хабарів на суму 9,02 млн юанів ($1,3 млн).

Крім того, починаючи з 2005 року, він вклав гроші у відкриття незаконного нічного клубу «Білий Будинок», а також потурав злочинним угрупованням.

У 2006 році Чжан Тао, якому зараз 48 років, увійшов до десятки «кращих молодих спеціалістів міста Чунціна в сфері юриспруденції».

У минулому році до вищої міри в Китаї були засуджені 11 високих чиновників рівня провінційної влади.

Китайська влада намагається боротися з корупцією вже протягом десятків років, проте помітних результатів ці заходи не дають. З кожним роком корупція в країні тільки посилюється. Аналітики вважають, що породжує корупцію саме існуючий в країні режим однопартійного правління компартії та відсутність незалежної системи правосуддя.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...