• У Китаї спалахнув винний скандал

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Середа, 5 січня 2011 року
Черговий скандал з харчовими продуктами стався в Китаї. Стало відомо, що вино деяких виноробних заводів у повіті Чанлі провінції Хебей зовсім не містить виноградного соку, а тільки вода, цукор, хімічні барвники та ароматизатори.

Повіт Чанлі називають «батьківщиною китайських вин». У повіті розташовано близько 100 виноробень. Нещодавно підробки під вино були виявлені на п'яти заводах.

Як повідомляє видання «Цзіньхуа шибао», в продукції цих заводів або зовсім немає виноградного соку, або вміст його складає всього 20%, інше - вода.

 
Один із менеджерів з продажу на умовах анонімності розповів кореспонденту, що низький вміст натуральних інгредієнтів знижує собівартість і дозволяє отримувати більше прибутку. «Але не  можна ж просто розбавити трохи соку з водою і все. Ми повинні продавати вино, як справжнє, воно повинно мати відповідний колір, запах, смак і навіть в'язкість. Досягти цієї мети нам допомагають хімічні добавки», - пояснив він.

Продукція цих заводів продається по всій країні, включаючи Пекін, Хефей та інші великі міста. Наприклад, одна з виявлених проблемних виноробень «Цзяхуа» виробляла близько 2,5 мільйона пляшок вина на рік.

Наразі у даній справі заарештовано шість осіб і зняті з продажу 5114 ящиків підробленого вина, заморожені 16 рахунків підприємств.

Поруч з повітом Чанлі розташований великий завод «Луншаньцюань», одним з основних продуктів якого є харчовий спирт. Більшість клієнтів заводу - це виноробні, яким у рік відвантажується близько 500 тонн спирту.

Недалеко також розташований магазин з продажу харчових добавок. За словами директора, виноробні закуповують у неї добавки оптом і вона вже навіть знає, які саме барвники та ароматизатори використовуються у вині.

Місцеві умільці також підробляють і відомі китайські марки вин. Етикетки ідентичні справжнім із точністю вище 95%. Для більшості споживачів визначити такий продукт як підробку є неможливим.

Фахівці говорять, що в такому фальшивому вині можуть у великих кількостях утворюватися біогенні аміни, токсичний гриб Aspergillus ochraceus та інші шкідливі речовини, які викликають головний біль, аритмію серця і навіть призводять до ракових захворювань.
 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...