• Хронічного отруєння фтором зазнають селяни у китайській провінції Шаньдун

  • Олег Лотосов | Велика Епоха
    Вівторок, 19 квітня 2011 року

Через сильне забруднення питної води в селищі Ляочен китайської провінції Шаньдун дуже поширюється хвороба флюороз, викликана отруєнням фтором.

Як повідомляє видання «Цілу Ванбао», в кількох районах селища останнім часом різко зросла кількість випадків отруєння фтором, який у великих кількостях міститься в місцевій питній воді, що надходить з колодязів.

Співробітник місцевої епідеміологічної станції розповів, що хронічне отруєння фтором відбувається, в основному, у «фтористих районах», тривале вживання води з підвищеним вмістом фтору вражає кістки і зуби.

Воду в селище подає водопровідна станція, яка бере її з підземних джерел. Місцеві жителі повідомили, що в окрузі дуже багато підприємств, серед яких хімічні комбінати, що зливають свою відпрацьовану воду, без будь-якого очищення, прямо під землю через спеціальні колодязі.

Місцевий селянин на прізвище Хуан розповів кореспонденту The Epoch Times, що історія їхнього селища налічує багато років, саме з цих місць приблизно п'ять тисяч років тому почала поширюватися культура Луньшань. Ще кілька десятиліть тому вода в цьому районі була абсолютно безпечною. Але вже в 70-х роках у районі почалося хронічне отруєння фтором.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...