• Тисячі селян вийшли на масовий протест у Китаї

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Понеділок, 11 квітня 2011 року
Кілька тисяч жителів селища Дункан провінції Цзянсу 10 квітня вийшли на вулиці з протестом проти експлуатації місцевої електростанції, що працює на основі спалювання сміття. Влада традиційно надіслала загони поліції для розгону демонстрантів.

Як розповідають місцеві жителі, протести в цьому районі почалися 7 квітня. Люди збиралися або біля будівлі адміністрації, або біля головного входу на електростанцію, яку планують запустити в експлуатацію найближчим часом.

«Було дуже багато поліцейських. Вчора деяких з нас побили», - каже один з учасників протесту.

Як повідомляє сайт «Босюн», зараз селяни заблокували в будівлі адміністрації декількох чиновників з міста Усі, якому підпорядковується їхнє селище.

У місцевому поліцейському відділку відмовляються повідомляти деталі події кореспондентам, які телефонують, але підтверджують факт народного протесту.

Як з'ясувалося, селяни чергують біля електростанції майже півмісяця, відтоді, як на станції почалися пробні запуски, після яких навколо почав поширюватися смердючий запах. Протести місцевих жителів зростають у міру посилення придушення їх з боку влади.

Крім того, що електростанція буде сильно забруднювати навколишнє середовище і згубно впливати на здоров'я людей, селяни також незадоволений і тим, що станцію побудували на їхніх орних землях, за які їм виплатили мінімальні компенсації.

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...