• Розкуркулення у сучасному Китаї

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Вівторок, 19 квітня 2011 року

У селі Ванвей китайської провінції Аньхой влада знесла сімейну ферму, а сімох господарів, включаючи п'ятеро літніх людей, жорстоко побили.

«Уряд забрав у мене все майно, всі члени нашої родини побиті, не знаю, що тепер робити», - розповідає, задихаючись, Інь Цзун кореспонденту The Epoch Times.

28 березня влада надіслала екскаватор і пожежну машину, а також більше 300 чоловік, серед яких були і члени місцевих злочинних угруповань, поліцейських не було, повідомили постраждалі.

Вся родина забралася на дах будинку і деякі з них намагалися себе підпалити на знак протесту. Але їх завбачливо поливали з брандспойтів пожежники. Потім екскаватор підняв на дах кілька людей, які почали жорстоко бити захисників свого майна.

«Били дуже жорстоко. Тих, хто втрачав свідомість, приводили до тями заздалегідь приготовленою мінеральною водою і продовжували бити», - говорить Інь.

Батька Іня, якому виповнилося 76 років, збили з ніг і били каскою, поки він не втратив свідомість, а з вух пішла кров. Зараз він знаходиться в лікарні зі струсом мозку. 74-річній матері Іня зламали ребро. Його дядько, якому також за 70 років, втратив свідомість від ударів. Його брат втрачав свідомість кілька разів, в результаті йому зламали три ребра і від побиття у нього помутнішав розум. У тестя, якому 65 років, струс мозку. У тещі зміщення хребців та численні рани. У 34-річної дружини пошкоджені нирки. Зараз вони всі знаходяться в 4-х лікарнях. Ніхто з чиновників не прийшов їх відвідати і не запропонував оплатити лікування.

Їхня ферма, на якій було більше 30 тис. курей-несучок, працювала близько 10 років. У них були всі необхідні документи на свій бізнес, а в 2008 році їх ферма була названа показовою.

«Я досі не можу повірити, що це відбулося. Влада нас нагороджувала і заохочувала, а тепер практично знищила. Чому вони так роблять? Невже побачили, що в нас справи йдуть добре і вирішили забрати нажите?», - Дивується Інь.

Всю їх живність відібрали, всі будівлі зрівняли з землею разом з майном. За їх підрахунками, приблизний збиток склав близько 5 млн. юанів ($ 714 тис.).

Однак вони не єдині фермери, яких влада позбавила всього таким первісним способом. У даному районі аналогічним чином постраждало ще кілька ферм, які були знесені під приводом будівництва дороги.

Так у вересні минулого року була знищена свиноферма Чжана. На фермі було більше 300 свиней, з яких 38 свиноматок. Після знесення ферми Чжана, влада нарахувала йому відшкодування за збиток за мінімальними цінами, а загальну суму потім знизили ще більше. Його збиток склав більше 300 тис. юанів ($ 42,8 тис.).

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...