• В'язням совісті в Китаї роблять ін'єкції, що викликають біль

  • Олег Лотосов | Велика Епоха
    Четвер, 24 березня 2011 року
Послідовницю духовної практики Фалуньгун Лю Ванцю китайська влада помістила в «клас промивання мізків»*, де їй насильно робили ін'єкції невідомих ліків, після яких у жінки починалися сильні болі і блювота.
Зараз 57-річну Лю відпустили додому. Жінка настільки ослабла, що їй важко навіть сидіти, з великими труднощами приймає їжу, її постійно нудить.
Раніше Лю працювала на заводі з виробництва хімічних волокон «Ланьхуа» в місті Ланьчжоу провінції Ганьсу. Її заарештували 5 листопада 2010 р. під час, коли вона розклеювала на стовпах листівки з інформацією про Фалуньгун - практику самовдосконалення, яку вже 11 років жорстоко переслідує комуністичний режим Китайської Народної Республіки.
Лю розповіла, що поліцейські відправили її в «клас промивання мізків». Через чотири дні після ув'язнення її прив'язали до ліжка і вкололи два шприци з якимось ліками. Співробітники установи сказали, що це глюкоза і поживна рідина. Але відразу після ін'єкції її тіло почалося скручуватися від болю, особливо сильно боліли нутрощі, почалася блювота.
Подібна «терапія» проводилася кілька разів. У жінки почалися проблеми з харчуванням, роздувся живіт, вона могла їсти тільки рідку їжу.
На початку березня її відвезли в міську лікарню машинобудівного заводу міста Ланьчжоу. Лікар, до якого її привели, з усмішкою сказав: «Я дуже добре знаю, як можна впоратися з Фалуньгун». Він взяв у жінки аналіз крові і її відвезли назад.
Через деякий час її знову прив'язали до ліжка і ввели вже інші препарати, на її думку, виписані тим же лікарем. На цей раз у Лю почало зводити кінцівки, сильно болів шлунок. При цьому їй знову сказали, що всього лише вкололи глюкозу як харчування для її організму.
9 березня керівництво класу погодилося звільнити Лю, незважаючи на те, що змусити її відмовитися від Фалуньгун так і не вдалося. Стан її здоров'я був дуже поганим. Коли за нею приїхала дочка, двоє чоловіків вивели її під руки, оскільки сама вона йти не могла. Побачивши, в якому стані мати, дочка не могла стримати сліз. Вона запитала, які ліки їй кололи, але жодної відповіді не отримала.
Раніше Лю також заарештовували за практику Фалуньгун. Жінка близько двох років провела у виправному таборі, де зазнала різні види тортур, які зазвичай застосовують до таких ув'язнених з метою «вибити» з них так зване «каяття».
Довідка:
* «Клас промивання мозку» - державна структура в КНР, створена для проведення психологічної обробки людини з метою змінити його думки та світогляд, які комуністичний уряд вважає «неправильними». Для досягнення цієї мети використовуються агітаційні відео та аудіо матеріали, а також спеціальна література, яку змушують вчити напам'ять. Також використовуються бесіди з «фахівцями». В останні роки ці «класи» використовуються в основному для так званого «перетворення» послідовників Фалуньгун, при цьому до останніх нерідко застосовують побиття та тортури.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...