• Від катування в китайській в'язниці у жінки стався розлад психіки

  • Вівторок, 29 червня 2010 року

Китай. Черговою жертвою репресивної політики комуністичної влади Китаю стала мешканка повіту Суйчжун провінції Ляонін. Тянь Шаоянь – так звуть жінку, не захотіла виконати наказ влади припинити займатися духовною практикою Фалуньгун, завдяки якій вона вилікувалася від багатьох хвороб.

Тянь, заарештували 6 травня 2008 року і відправили у виправний табір Масаньцзя. Протягом майже двох років і її били та піддавали тортурам з метою здійснити так зване «ідеологічне перетворення». Подібна політика застосовується в КНР також до сотень тисяч інших ув'язнених послідовників Фалуньгун.

Вже в кінці 2009 року, в результаті тортур, Тянь не могла сама себе обслуговувати, самостійно ходити і приймати їжу. Але найсерйознішим стало те, що у неї запаморочився розум. Коли на початку квітня її за станом здоров'я звільнили, Тянь не впізнала дочку, яка приїхала за нею.

Як розповідають її рідні, Тянь дуже схудла, на руках і ногах у неї всюди рани, немає багатьох зубів, на голові в декількох місцях вирвані волосся. Вона дуже боїться їсти та пити, часто кричить, що їжа і питво отруєні. Часом свідомість її прояснюється і одного разу вона розповіла, що в таборі її надовго замикали в маленьку камеру, сковували руки наручниками за спиною і підвішували за них, били електрошокерами, а також насильно годували якимись ліками, після яких вона втрачала контроль над собою.

Після звільнення з табору вона два дні нічого не говорила і виглядала дуже переляканою. Її мова досі порушена, говорить вона уривчасто і нерозбірливо.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...