• Зіткнення тисяч селян з поліцією сталося на заході Китаю

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    П'ятниця, 4 червня 2010 року
Китай. Тисячі селян на заході Китаю відмовилися продавати місту Ченду свою землю, яку вони вже сім років здають в оренду. Протести селян призвели до сутичок з поліцією, є поранені.

Зіткненням із більш ніж тисячею поліцейських завершилася серія протестів кількох тисяч селян району Гаосіньсі міста Ченду провінції Сичуань з приводу відбирання у них землі.

Учасники протесту розповідають, що під час сутичок із поліцією чисельні з них отримали поранення. В даний час вся інформація про цей інцидент за наказом влади активно видаляється з усіх китайських сайтів, форумів і блогів відразу після її появи.

Акції протесту почалися 25 травня після того, як влада міста оголосила, що взяту у селян в оренду землю вони купують і більше не будуть платити їм орендну плату. При цьому ціна так званого викупу землі дуже маленька.

Влада міста взяла в оренду землю селян в 2003 році під будівництво інфраструктури нового району міста. Весь цей час їм виплачувалася орендна плата. Хоча вона була невисокою, але була практично єдиним доходом для багатьох селянських родин. Тепер, коли влада змушує їх продати землю, пропонуючи низьку плату, вони не згодні з цим - повідомляє радіо «Вільна Азія».

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...