• Китайські поліцейські приховують причину смерті прихильника Фалуньгун

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Середа, 4 травня 2011 року

З великими труднощами родичам прихильника духовної практики Фалуньгун, загиблого у в'язниці, вдалося отримати дозвіл побачити його тіло. Тіло повністю було покрите синцями і ранами. Родичі подали до суду на декількох співробітників в'язниці зі звинуваченям  у застосуванні тортур.

Житель району Шаньтунь міста Ічунь провінції Хейлунцзян Цинь Юемін помер 26 лютого цього року у в'язниці міста Цзямуси.

У 2002 році його засудили до 10-ти років ув'язнення за практику Фалуньгун, яку правлячий у Китаї режим переслідує більше 11 років.

Поліцейські подзвонили його родичам і сказали: «Цинь Юемін раптово помер природною смертю».

У позові, який родичі Циня подали до прокуратури 26 березня, йдеться, що їм з великими труднощами вдалося домогтися дозволу подивитися на тіло небіжчика. Це було на другий день після його смерті. Після побаченого, не залишилося сумнівів у тому, що Цинь помер насильницькою смертю.

Навколо рота, на шиї, грудях, попереку та ногах у нього були синці і рубці від ран. Коли тіло перевернули на живіт, з рота і носа у нього полилася кров. Поліцейські сказали, що синці - це трупні плями, а кров просто виливається з трупа, і що це нормально.

При цьому медичний висновок про смерть Циня поліцейські відмовилися показати родичам й також не сказали, від чого саме він помер. У проведенні медекспертизи теж було відмовлено.

Пізніше родичі дізналися, що 21 лютого у даній в'язниці була створена «команда посиленого режиму», яка займається виключно так званим «ідеологічним перетворенням» послідовників Фалуньгун. За півмісяця у в'язниці крім Циня померло ще двоє прихильників цієї практики.

Все це посилило впевненість рідних Циня в тому, що він помер від тортур, після чого вони подали заяву в прокуратуру. Проте минуло вже кілька тижнів, однак справа ніяк не просувається.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...