Вівторок, Січ 18, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Renault очікує виторг у розмірі 1 млрд євро від нового бізнесу з переробки відходів

Четвер, 2 грудня 2021 року

Генеральний директор Renault Лука де Мео позує після пресконференції у рамках візиту на презентацію Re-Factory, заводу з виробництва уживаних автомобілів, у Фліні, Франція, 30 листопада 2021 року. (Benoit Tessier/Reuters)

У вівторок компанія Renault заявила, що її бізнес із переробки вторинної сировини, яку планується запустити, може принести додатковий дохід в один мільярд євро до кінця десятиліття.

"Ця виробнича діяльність забезпечить оборот у 200 мільйонів (євро) з 2025 року", - сказав журналістам генеральний директор Renault Лука де Мео на колишньому заводі з виробництва автомобілів у місті Флінс, неподалік Парижа, який компанія перепрофілює для переробки та відновлення вживаних автомобілів та комплектуючих. Реорганізація підприємства, на якому протягом декількох років продовжуватиметься складання електромобілів Zoe та Nissan Micra, була одним з основних елементів плану реструктуризації Renault до 2020 року, за допомогою якого французький автовиробник прагне підвищити рентабельність.

За матеріалами The Epoch Times USA

Comments   

загрузка...