Четвер, Гру 2, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Парламент ЄС закликає до нульового вмісту алкоголю в крові за кермом і збільшення числа зон 30 км/год

Четвер, 7 жовтня 2021 року

Зона швидкості 30 км/год. (IStock)

Європейський парламент закликав ввести в ЄС нульову межу терпимості до водіння напідпитку й обмежити максимальну швидкість до 30 кілометрів на годину в житлових районах і районах з інтенсивним рухом велосипедистів і пішоходів.

 

Депутати Європарламенту в Страсбурзі в середу закликали держави ЄС докласти більше зусиль для підвищення безпеки дорожнього руху. Крім того, парламент запропонував залишити на місці і розширити велосипедні та пішохідні доріжки, створені під час пандемії коронавірусу.

"Коли ми покращуємо інфраструктуру, наприклад, для велосипедистів і пішоходів, ми сприяємо зниженню вуглецевого сліду, здорової активної мобільності і робимо її безпечнішою", — заявила комісар ЄС з питань рівних можливостей Хелена Даллі в Страсбурзькому парламенті. "На частку пішоходів, велосипедистів та мотоциклістів сьогодні припадає 70 відсотків смертей на дорогах наших міст", — додала вона.

Депутати Європарламенту привітали план ЄС щодо скорочення числа смертей і важких травм на дорогах Європи до "майже нуля" до 2050 році.

З огляду на бум на електроскутери та інші транспортні засоби з електричним приводом, парламент ЄС розкритикував відсутність законодавства в деяких державах-членах і різні правила в різних країнах, що "може утруднити для приїжджих дотримання місцевих правил".

Крім того, депутати Європарламенту закликали краще враховувати інтереси людей з обмеженими можливостями і обмеженою мобільністю при плануванні і будівництві доріг.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...