Четвер, Гру 2, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Компанія таксі Addison Lee пообіцяла, що з 2023 року вона використовуватиме тільки електромобілі

Понеділок, 27 вересня 2021 року

Один з автомобілів Volkswagen ID.4, які компанія Addison Lee сподівається ввести у свій автопарк з листопаду цього року, на недатованому фото з буклета. (Addison Lee/PA)

Лондонська компанія заявила, що інвестує 160 мільйонів фунтів стерлінгів (219 мільйонів доларів), щоб перевести свій автопарк, що складається з 4000 авто, на електромобілі.

Для цього, починаючи з листопада, на столичні дороги щомісяця будуть виходити 200 автомобілів Volkswagen ID.4.

За даними Addison Lee, це найбільше одноразове замовлення на електромобілі, зроблене приватним таксі в Великобританії.

Генеральний директор компанії Ліам Гріффін сказав: "Надаючи транспортні послуги, які обирають багато підприємств і пасажирів, ми знаємо, що граємо важливу роль у транспортній мережі Лондона.

"Протягом багатьох років ми інвестували в наші транспортні засоби та технології, щоб зробити все можливе для того, щоб Лондон став більш екологічно чистим місцем".

"Тепер, співпрацюючи з Volkswagen, ми йдемо ще далі, щоб інвестувати в швидкий перехід на електромобілі".

"Таким чином, ми допоможемо більшій кількості підприємств скоротити викиди вуглекислого газу і надамо пасажирам широкий доступ до екологічних, безпечних і висококласних видів транспорту, коли життя повернеться до нормальної течії".

Міністр транспорту Грант Шаппс сказав: "Оскільки ми продовжуємо невпинно працювати над декарбонізацією нашої транспортної мережі, я радий бачити, що компанія Addison Lee очолила цей процес, взявши на себе зобов'язання обновити свій автопарк електромобілями до 2023 року.

"Уряд взяв на себе зобов'язання досягти нульового рівня викидів до 2050 року. Маючи більш ніж 500 000 електромобілів на наших дорогах і з майже 25 000 громадських пунктів зарядки, ми знаходимося на початку революції електромобілів, яка допоможе створити співтовариства, вільні від забруднення, а також підтримає тисячі робочих місць в ланцюгу постачання в найближчі десятиліття ".

Інша приватна компанія Uber, що також займається приватним таксі, має намір до 2025 року замінить всі свої автомобілі в Лондоні на повністю електричні.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...