Четвер, Гру 2, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Автомобіль Tesla збив водія, який міняв спущене колесо свого автомобіля

Четвер, 9 вересня 2021 року

Фотографія вивіски з логотипом компанії у магазина Tesla в торговому центрі Cherry Creek Mall в Денвері. (David Zalubowski, File/AP Photo)

ДЕТРОЙТ. Агентство з безпеки дорожнього руху уряду США додало ще один смертельний випадок до списку аварій, пов'язаних із участю автомобілів Tesla, які воно розслідує через використання частково автоматизованих систем керування.

За повідомленням Національного управління з безпеки дорожнього руху США, 26 липня спеціальна група з розслідування подій була направлена на місце аварії на автостраді Лонг-Айленд в Нью-Йорку, де одна людина була збита позашляховиком Tesla Model Y.

Цей випадок довів кількість аварій із смертельним результатом, на які агентство направляло експертів, до 10, а в дев'яти з цих випадків брали участь автомобілі Tesla. Єдина аварія зі смертельним результатом, у якій не брав участі Tesla, сталася в березні 2018 року, коли автономний тестований автомобіль Uber збив пішохода в Темпі, штат Аризона.

В опублікованому від 3 серпня 2021 оновленому списку аварій, які розслідуються Національним управлінням з безпеки дорожнього руху США, додана ця катастрофа в Нью-Йорку.

Департамент поліції Нью-Йорка повідомив, що вранці 26 липня 52-річний чоловік помер після того, як був збитий автомобілем Tesla коли міняв спущене колесо свого автомобіля, припаркованого на лівому узбіччі швидкісної автомагістралі Лонг-Айленді в Квінсі (*на багатьох широких автомагістралях США є узбіччя по обидва боки кожної проїжджої частини для додаткової безпеки). Водій Tesla залишався на місці, у відомстві жертву пізнали. У п'ятницю поліція повідомила, що вони обговорюють з Національним управлінням з безпеки дорожнього руху це розслідування, і що ніяких арештів не відбувалось.

Додатковий смертельний випадок стався через три тижні після початку офіційного розслідування Національним управлінням з безпеки дорожнього руху частково автоматизованих систем керування Tesla, це був випадок, коли Tesla врізався в припарковані автомобілі швидкої допомоги. Після того, як президент Джо Байден вступив на посаду, агентство стало більш ретельно розглядати автоматизовані системи керування.

3-го серпня до компанії Tesla було подано звернення з проханням прокоментувати випадок, що раніше стався в Пало-Альто, Каліфорнія. У минулому компанія заявляла, що автопілот — це система допомоги водієві, і що водії повинні бути готові втрутитися в будь-який момент. Tesla наразилися на критику з боку Національної ради з безпеки на транспорті та інших осіб, які говорять, що їм потрібна більш потужна система, щоб спостерігати за водіями і переконатися, що водії стежать за тим, що відбувається на дорозі.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...