Вівторок, Січ 18, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Випуск Cybertruck відкладається через труднощі з постачанням: Елон Маск

Середа, 1 грудня 2021 року

Відвідувачі розглядають кібервантажівку Telsa в автомобільному музеї Петерсена, що нещодавно відкрився в Лос-Анджелесі, Каліфорнія, 1 липня 2020 року. (Robyn Beck/AFP via Getty Images)

Головний виконавчий директор компанії Tesla Елон Маск у понеділок поскаржився на труднощі з ланцюжком постачань, які стоять на шляху випуску Cybertruck (кібервантажівка), що довго відкладався, і заявив, що поділиться новими відомостями про новий електромобіль, коли компанія представить звіт про доходи за 2021 рік.

"Ох, цей рік був таким кошмаром для ланцюжка постачань, і це ще не кінець!" — сказав Маск у повідомленні у Twitter. "Я надам оновлену дорожню карту продукту на наступних зборах про фінансові доходи", — додав він.

Ці повідомлення були частиною теми, в якій обговорювалося кермо Model S Plaid, яке, за словами Маска, стане доступною опцією на довгоочікуваній кібервантажівці.

"Cybertruck проникне далеко в постапокаліптичне майбутнє і принесе цю технологію нині", — сказав Маск, додавши, що новий автомобіль — це "навмисно божевільна технологічна машина".

Компанія Tesla представила електромобіль майбутнього, який "має зовнішню оболонку, створену для максимальної міцності та захисту пасажирів" у 2019 році.

Вантажівка оснащена "майже непробивним екзоскелетом", що складається з "надтвердої нержавіючої сталі 30X холодної прокатки", що використовується в ракетах, і броньованому склі Tesla.

При стартовій ціні 39 900 доларів Маск повідомив, що після відкриття попередніх замовлень на Cybertruck було отримано кілька сотень тисяч замовлень.

На презентації в Лос-Анджелесі Елон Маск сказав, що інші версії коштуватимуть $49 900 і $69 900, а найдорожча запропонує запас ходу понад 500 миль (приблизно 805 км). Для порівняння, максимальний запас ходу автомобіля Tesla в цей час становить 370 миль (приблизно 595 км) для седана Model S з великим радіусом дії.

На зборах акціонерів у жовтні Маск заявив, що виробництво кібервантажівок розпочнеться наступного року і досягне серійного виробництва у 2023 році. Спочатку очікувалося, що виробництво розпочнеться наприкінці 2021 року.

У серпні на сторінці попереднього замовлення Cybertruck на сайті Tesla з'явилося повідомлення про те, що клієнти зможуть завершити вибір конфігурації "з наближенням виробництва до 2022 року".

Коментарі Маска щодо "кошмару в ланцюжку постачань" з'явилися в той момент, коли економіки по всьому світу зіткнулися з гострими збоями в ланцюжках постачань, такими як брак матеріалів і працівників, а також стрімке зростання цін на матеріали, спричинене пандемічними обмежувальними заходами. Ці проблеми також торкнулися споживачів, які тепер стикаються з порожніми полицями та зростанням цін на тлі зростаючого рівня інфляції.

За матеріалами The Epoch Times USA

Comments   

загрузка...