Середа, Січ 19, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Смертність від коронавірусу в США у 2021 році перевищила минулорічний показник

Вівторок, 30 листопада 2021 року

Ветеран армії чекає, щоб дізнатися, чи має реакцію після отримання бустерної вакцини COVID-19 у госпіталі для ветеранів у Хайнсі, штат Іллінойс, 24 вересня 2021 року. (Scott Olson/Getty Images)

Кількість зареєстрованих смертей від COVID-19 у США у 2021 році перевищила загальну кількість смертей у 2020 році, згідно з даними Центрів з контролю та профілактики захворювань (ЦКПЗ) та Університету Джона Хопкінса.

Станом на 21 листопада, загальна кількість зареєстрованих смертей від COVID-19 досягла 770 816 з моменту початку пандемії, згідно з даними Університету Джона Хопкінса. У 2020 році було зареєстровано близько 385343 випадків смертей від COVID-19, як показують дані ЦКПЗ — свідоцтва про смерть.

Якщо виключити із загальної кількості даних Джона Хопкінса, це означає, що цього року було зареєстровано 385 457 смертей від COVID-19. В цей час ЦКПЗ повідомляє про 382 861 випадок смерті цього року, але цей підрахунок відстає від підрахунку Джона Хопкінса, оскільки він включає лише ті випадки смерті, про які було повідомлено після їх отримання та опрацювання Національним центром статистики охорони здоров'я.

Тим часом за даними Джона Хопкінса, співвідношення випадків смертності в США говорить про те, що COVID-19 має приблизно 99-відсотковий коефіцієнт виживання. Тим часом цілком імовірно, що кількість випадків захворювання на COVID-19, про які повідомляється в ЦКПЗ — а їх у США зараз 47 мільйонів — швидше за все, занижена, оскільки не всі проходять планове тестування на COVID-19.

Близько 69% американського населення, включаючи дітей, хоча б частково вакциновано, а близько 59% — повністю, згідно з даними ЦКПЗ. Дорослі віком від 65 років та старші мають майже 100-відсотковий рівень часткової вакцинації, а 86 відсотків повністю вакциновані, показують дані.

Це сталося через кілька днів після того, як адміністрація Байдена оприлюднила правило, яке, починаючи з 4 січня, зобов'язує вакцинувати, або тестувати працівників приватних підприємств зі 100 і більше співробітниками. Це правило, яке дозволяє федеральному уряду накладати штрафи у тисячі доларів за порушення, зіткнулося з лавиною судових позовів.

Минулого тижня П'ятий апеляційний суд США підтвердив свою постанову про тимчасове блокування виконання цього правила, видавши сувору ухвалу, в якій різко ставиться під сумнів конституційність мандата. Після цієї постанови Управління з охорони праці та здоров'я (УОТЗ) заявило, що призупинить виконання цього правила.

УОТЗ, опублікувавши цю заяву на своєму сайті, заявило, що вона "як і раніше впевнена у своїх повноваженнях із захисту працівників у надзвичайних ситуаціях".

Тим часом у Німеччині, де рівень вакцинації вищий, ніж у США, семиденний рівень захворюваності COVID-19 на 21 листопада виріс до найвищого рівня з початку пандемії 14-й день поспіль, досягнувши 372,7 по всій країні.

Прем'єр-міністр Баварії Маркус Зедер закликав до швидкого ухвалення рішення про обов'язкову вакцинацію проти COVID-19, а прем'єр-міністр Шлезвіг-Гольштейна Даніель Гюнтер сказав, що влада повинна принаймні обговорити такий крок, щоб посилити тиск на не вакцинованих громадян.

За матеріалами The Epoch Times USA

Comments   

загрузка...