Середа, Січ 19, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Австралія запроваджує нові закони, які змусять медіаплатформи викривати онлайн-тролів

Вівторок, 30 листопада 2021 року

Прем'єр-міністр Скотт Моррісон заявив у неділю, що Австралія представить закон, який змусить гігантів соціальних мереж надавати докладну інформацію про користувачів, які публікують наклепницькі коментарі.

Уряд вивчає відповідальність платформ, таких як Twitter і Facebook, за наклепницькі матеріали, опубліковані на їх сайтах, і це відбувається після того, як вищий суд країни ухвалив, що видавництва можуть нести відповідальність за публічні коментарі на своїх онлайн-форумах.

Ця постанова змусила деякі новинні компанії, такі як CNN, відмовити австралійцям у доступі до своїх сторінок у Facebook.

"Онлайн-світ не повинен бути диким заходом, де боти, фанатики, тролі та інші анонімно розгулюють та можуть шкодити людям", — сказав Моррісон на телевізійному пресбрифінгу.

"Це не те, що може статися в реальному світі, і немає жодних підстав для того, щоб це могло відбуватися у цифровому світі".

У новому законодавстві буде запроваджено механізм подання скарг, тому якщо хтось вважає, що його обмовили, залякали або напали на нього в соціальних мережах, він зможе вимагати, щоб платформа видалила матеріал.

Якщо контент не буде видалено, суд може змусити платформу соціальних мереж надати інформацію про автора.

"Цифрові платформи — це онлайн-компанії, які повинні мати належні процеси, що дозволяють видаляти цей контент", — сказав Моррісон.

"Вони створили простір, і вони повинні зробити його безпечним, а якщо вони цього не зроблять, ми змусимо їх (за допомогою) таких законів як цей".

Моррісон сказав, що уряд шукатиме тестові приклади для підкріплення цих нових законів і підтримуватиме людей, яких образили, якщо вони малозабезпечені.

"Ми підтримаємо їх у судах і боротимемося з ними. Ми боротимемося з ними в парламенті, і ми боротимемося з ними в судах, тому що я хочу, щоб наші діти були в безпеці", — сказав прем'єр-міністр.

Міністр соціальних служб Енн Растон сказала, що "абсолютно неприйнятно", якщо платформа вважає, що може ухилитися від своєї відповідальності.

"Я дуже хотіла б, щоб будь-яка з цих платформ встала і сказала, що вони вважають прийнятним те, що вони ховаються за анонімністю ботів, хуліганів і фанатиків в Інтернеті", — сказала сенатор Растон у програмі "Insiders" на каналі ABC.

Лідер опозиції Ентоні Албанезе погодився з настроєм заяви уряду, але сказав, що він має бути виконаний.

"Уряду необхідно пояснити, як він може впоратися з тим фактом, що внутрішні заходи контролю мають обмеження для глобальної індустрії", — сказав він журналістам у Мельбурні.

За матеріалами The Epoch Times USA

Comments   

загрузка...