Понеділок, Вер 27, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Дієта при діабеті: корисна для всіх

Четвер, 24 червня 2021 року

Один из лучших способов избежать развития диабета — питаться так, как будто у вас уже есть диабет. (Maddi Bazzocco/Unsplash)

Багато клітковини, овочів та цільних зерен можуть допомогти вам запобігти всіляким захворюванням, не виключаючи діабет.

Якщо вам поставили діагноз будь-якого типу діабету, вас зазвичай вчать дотримуватися певної дієти. Діабетична дієта сприяє мінімізації стрибків цукру в крові, які відбуваються протягом дня.

Але навіщо чекати, поки з'явиться діабет, щоб дотримуватися цих правил? Прийміть заходи зараз, щоб не боятися ризику розвитку діабету 2 типу. Розберімо діабетичні стратегії дієти та дізнаємося, чому нам усім слід їсти саме так, а не чекати появи хвороби.

1. Збільшення споживання волокон

Діабетикам рекомендується включати більше клітковини у свій раціон, щоб допомогти стабілізувати рівень цукру в крові.

Клітковина також відмінно підходить для оптимального перетравлення і елімінації. Волокно — це те, що нам всім потрібно, і мало хто з нас отримує достатньо волокон.

Багато людей думають, що, якщо вранці вони з'їдають миску з крупою, то вони отримують свою щоденну кількість клітковини.

Але клітковина з уже обробленого зерна не так корисна. Краще джерело клітковини — цілісні продукти: квасоля, сочевиця, фрукти, овочі та цільні зерна.

Основні харчові джерела клітковини включають зелень ріпи, зелень гірчиці, зелень коларду, квасолю, баклажани, малину і корицю.

2. Здорове вживання вуглеводів

Потрібно суворо стежити за кількістю цукру в будь-якому вигляді на діабетичній дієті, особливо якщо ви інсулінозалежні.

Вуглеводи — основна причина підвищення рівня цукру в крові. Справа не в тому, щоб взагалі усунути всі вуглеводи (як у випадку з популярною дієтою Аткінса), а в тому, щоб зробити вибір.

Виберіть вуглеводи, які поступово піднімуть рівень цукру в крові замість швидкого сплеску. Знання поганих джерел вуглеводів і заміна їх більш здоровим варіантом — це ключ до успіху.

Ось кілька порад:

  • Замініть білу муку на коричневе рисове борошно, цільну пшеницю або борошно з нуту.
  • Замініть білий цукор на тростинний цукор-сирець, кокосові кристали, стевію або фрукт ченця.
  • Плоди слід їсти цілком на діабетичній дієті, або робити з них сік. При вживанні цілого фрукта ви також отримуєте клітковину.

3. Зменште порції їжі

Вживання невеликих порцій страв частіше протягом дня також допоможе стабілізувати рівень цукру в крові. Скільки їжі ви їсте і час приймання їжі майже так само важливі, як і те, що ви їсте.

Стабілізація цукру в крові не тільки корисна діабетикам, але і є відмінним способом уникнути розвитку діабету.

Джерело: The Epoch Tmes 

Comments   

загрузка...