П'ятниця, Жов 22, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

В Італії можна працювати тільки щепленим або робити постійно тест. 3 000 нещеплених пожежників і медиків у Франції звільнені

Середа, 22 вересня 2021 року

Кампанія вакцинації в Іспанії. (Zowy Voeten/Getty Images)

У Франції та Італії уряд закручує гайки. Мета: вакцинованих має бути більше. Ні протести людей на вулицях Франції, ні вимоги італійських профспілок і фракцій правих партій не змогли переконати уряди поступитися.

Уже через день після вступу в силу обов'язкової вакцинації медперсоналу і рятувальних служб у Франції близько 3 000 невакцинованих співробітників були звільнені з роботи, повідомив міністр охорони здоров'я Олів'є Веран із Соціалістичної партії в четвер телеканалу RTL France. Крім того, кілька десятків співробітників звільнилися за власною ініціативою. Однак, за словами міністра, немає ніяких обмежень для пацієнтів лікарень. За його словами, обмежувальні заходи поширюються тільки на співробітників. За словами міністра Верана, багато "тепер хочуть вакцинуватися, тому що розуміють, що вакцинація насправді є обов'язковою".

Згідно з інформацією, перші щеплення для 2,7 млн осіб, які постраждали від примусової вакцинації, були зроблені вже в середу. До середини жовтня співробітникам було наказано пройти другу вакцинацію. За словами міністра, сюди входить персонал лікарень, а також персонал будинків для похилих та пожежники.Тим, хто відмовляється від вакцинації, загрожує відсторонення від роботи й невиплата заробітної плати, повідомляє австрійська газета Кronen про нові події у Франції.

Італія: невакцинованим дозволено працювати тільки з тестом за 15 євро

В Італії також дмуть крижані вітри для невакцинованих. Уряд примушує до подальшої масової вакцинації за допомогою нової постанови. Як повідомляє FAZ, уряд Драгі вирішив значно розширити так званий "зелений паспорт". Уряд, очолюваний колишнім главою Європейського центрального банку, оголосив про нові правила в четвер, як це було зроблено у Франції. З 15 жовтня і як мінімум до 31 грудня для того, щоб працювати на всіх державних та приватних підприємствах необхідно пред'явити сертифікат про вакцинацію або негативний тест на коронавірус.

На думку видання, мета жорстких заходів — змінити свідомість супротивників і тих, хто сумнівається у вакцинації. В Італії 75 відсотків людей старше дванадцяти років "повністю щеплені", йдеться в документі. Вартість тестів на коронавірус була встановлена на рівні не більше 15 євро для дорослих і восьми євро для дітей. Профспілки та фракції правих партій раніше марно вимагали, щоб тести залишалися безплатними як альтернатива вакцинації. Аргумент полягав в тому, що люди не повинні платити за те, щоб ходити на роботу.

Порушення будуть суворо покарані. Будь-хто, у кого немає "зеленого паспорта" і тому не виходить на роботу, буде негайно звільнений без оплати в приватному секторі і через п'ять днів в державних установах.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...