ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Аризона подала законопроєкт про боротьбу з насильницьким вирізанням органів (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Аризона намагається зупинити злочини проти людяності. Законодавці штату просувають законопроєкт про боротьбу з примусовим вирізанням органів у Китаї. У ході цих злочинів органи у жертв вилучають без їхньої згоди, часто коли вони ще живі.

2018 року міжнародний трибунал у Лондоні виніс рішення за аналогічними звинуваченнями. Його очолював сер Джеффрі Найс – головний обвинувач на процесі над колишнім президентом Югославії.

Якщо законопроєкт в Аризоні ухвалять, він обмежить фінансову підтримку жителів штату, які виїжджають за кордон для пересадження органів, зокрема до Китаю.

Мета документа – не допустити, щоб американці несвідомо брали участь у цих злочинах.

Підозри в насильницькому вирізанні органів у живих людей підживлює той факт, що очікування органів у Китаї мізерно мале як порівняти з іншими країнами.

Так, у 2022 році пересадка серця пацієнту в китайському місті Ухань зайняла чотири дні, а у 2020 році лікарі надали китаянці чотири серця на вибір лише за десять днів. 2005 року після телефонного дзвінка високопоставленого китайського чиновника до лікарні Китаю йому надали дві печінки на вибір протягом 24 годин.

У США та інших країнах пацієнти зазвичай чекають на серце близько року. Сьогодні понад 100 000 американців перебувають у Національному списку очікування трансплантації.

Китай же довгий час не мав системи добровільного донорства органів. Водночас на початку 2000-х років він став головним напрямом трансплантаційного туризму.

Західні країни вже багато років ставлять Китаю запитання: звідки беруться органи?

Уйгури – мусульманська меншина китайського регіону Сіньцзян. Фалуньгун, також відомий як Фалунь Дафа, – це мирна практика медитації, поширена по всьому Китаю та світу.

Влада КНР переслідує прихильників цієї школи з 1999 року, проводячи масштабні арешти по всій країні. У результаті багато хто гине в ув'язненні внаслідок тортур. А хтось стає жертвою трансплантації органів.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube