ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Грецький острів Егіна залишився без питної води через імовірну диверсію (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Жителі грецького острова Егіна провели кілька днів без питної води в будинках після пошкодження підводного трубопроводу з материка, повідомила у вівторок влада в Афінах.

Влада заявила, що, ймовірно, заряд вибухівки порушив подачу прісної води трубопроводом завдовжки 12 кілометрів і що ремонт займе кілька тижнів. Губернатор регіону Великих Афін Нікос Хардаліас заявив у вівторок, що водолази берегової охорони виявили пошкоджену ділянку.

Деякі чиновники припустили, що ймовірна диверсія може бути пов'язана з конкуренцією між приватними компаніями за право постачати воду на прилеглі афінські острови.

Хардаліас, який у понеділок вирушив на човні в район над місцем пошкодження, сказав, що він попросив провести судове розслідування інциденту.

"Наше пріоритетне завдання — модернізувати й оновити заходи безпеки, щоб ця найважливіша інфраструктура не зазнала ще одного акту саботажу", — сказав він.

Егіна — популярне місце проведення вихідних для жителів Афін. Острів розташований за 25 кілометрів на південний захід від Пірея, де розташований головний порт грецької столиці, а його населення становить близько 13 000 осіб.