ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Багатотисячний мітинг у Лондоні закликав до негайного припинення вогню в Газі (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

У суботу в Лондоні відбувся великий мітинг, на якому протестувальники закликали до негайного припинення конфлікту в Газі. Кількість загиблих від ізраїльських атак з 7 жовтня склала понад 27 000 осіб, що викликало широке обурення.

У суботу протестувальники влаштували масовий мітинг у Лондоні, закликаючи до негайного припинення вогню в Газі, де з 7 жовтня в результаті ізраїльських атак загинуло понад 27 000 людей.

На знак солідарності з палестинцями тисячі людей зібралися перед будівлею BBC на Портленд Плейс, а потім пройшли маршем до офісу прем'єр-міністра в Уайтхоллі.

Несучи палестинські прапори, натовп скандував гасла, закликаючи припинити ізраїльські атаки на Газу, критикуючи британський уряд за його підтримку Ізраїлю.

Вони також несли різні плакати, зокрема "Вільну Палестину", "Зупиніть геноцид" і "Я критик, а не антисеміт".

Деякі з протестувальників також тримали плакати "Руки геть від Ємену" на знак протесту проти нещодавніх ударів США і Великобританії по угрупованнях хуситів в Ємені.

У розмові з Anadolu Ханна, учасниця протесту, сказала, що як пропалестинці, вони вважають своїм "обов'язком" збиратися на протести і представляти палестинський народ, показуючи йому, що світ з ним, "навіть якщо уряди не з ним".

"Якщо ви подивитеся навколо, то побачите людей різного віку, різних національностей, людей з усіх прошарків суспільства, які прийшли, щоб стояти разом", – сказала вона.

"І наш обов'язок – підтримати їх і показати їм, що хоча вони можуть відчувати, що про них забули, але це не так. Ми всі з ними, і ми були з ними протягом багатьох років", – додала вона.

За її словами, вбивства невинних людей почалися не 7 жовтня. "Це почалося задовго до цього", – додала вона.

Ізраїль розпочав смертоносний наступ на Сектор Газа 7 жовтня, в результаті якого загинуло щонайменше 27 238 палестинців і 66 452 отримали поранення після несподіваного нападу палестинської групи опору ХАМАС. Вважається, що майже 1200 ізраїльтян були вбиті під час нападу ХАМАС.

За даними ООН, внаслідок ізраїльського наступу 85% населення Гази стали вимушеними переселенцями на тлі гострої нестачі продовольства, чистої води і медикаментів, а 60% інфраструктури анклаву було пошкоджено або зруйновано.