ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Пентагон вніс до чорного списку ще більш як десять китайських технологічних компаній (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Пентагон вніс до чорного списку ще більш як десять китайських технологічних компаній, які, на його думку, співпрацюють із пекінськими військовиками. Так хочуть не допустити, щоб американські технології допомагали армії КНР.

До оновленого списку увійшли: виробник чипів пам'яті, компанія, що розробляє штучний інтелект, а також виробник лідарних технологій.

Список не має на увазі фактичної заборони, а просто показує фірми з поганою репутацією. Його мета – попередити США про зв'язки цих компаній із китайськими військовиками, щоб американський бізнес був більш обережним у співпраці з ними.

Водночас сам Пентагон, згідно із Законом про національну оборону 2024 року, не може співпрацювати з жодною компанією з цього списку.

Багато китайських компаній не декларують своєї продукції подвійного призначення. Це відбувається в межах китайської стратегії військово-цивільного злиття, згідно з якою цивільні фірми використовуються для сприяння військовому розвитку Пекіна. США дедалі активніше протидіють цій тактиці.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube