ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Продаж житла в Китаї впав на 26% під час новорічних свят (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Середньоденні продажі житла в Китаї під час триденних новорічних свят у 40 містах, виходячи з площі, впали на 26% порівняно з аналогічним періодом минулого року, як показало дослідження, проведене у вівторок.

Згідно з даними China Index Academy, одного з найбільших незалежних дослідників ринку нерухомості в країні, продажі впали найбільше в невеликих містах — на 50% під час свят.

"Зміни в очікуваннях мешканців та політична підтримка є ключовими для стабілізації ринку нерухомості у 2024 році", — зазначають у компанії.

У 2024 році компанія очікує більшого послаблення обмежувальної політики у сфері нерухомості, а також повного послаблення обмежень на купівлю житла у містах другого рівня.

В останні місяці влада розгортає заходи для підтримки постраждалого від кризи ринку нерухомості.

На ключовій зустрічі в грудні, присвяченій визначенню економічного курсу на 2024 рік, китайські лідери пообіцяли усунути ризики у сфері нерухомості та сприяти стабільному і здоровому розвитку ринку.

Чиновники пообіцяли приділити більше уваги економічному зростанню, але не виклали жодних конкретних планів щодо стимулювання споживчого попиту.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube