ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Goldman підводить підсумки року: інвестиції в Китай не виправдалися (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Новий рік вже близько, і один з найбільших інвестиційних банків Волл-стріт підбиває підсумки, зокрема, які уроки він виніс від інвестицій у Китай, і чи варто покладати надії на китайську економіку.

На початку 2023 року Goldman Sachs був однією з багатьох компаній на Волл-стріт, які зробили ставку на швидке відновлення ринку в комуністичному Китаї. Незадовго до цього Пекін скасував найжорстокіші коронавірусні обмеження. Goldman сподівався, що економічний підйом у Китаї виведе інші країни, що розвиваються, на плавний шлях до відновлення.

Але цей прогноз не виправдався. Китайські акції цього року впали більш ніж на 15%, тоді як інші ринки, що розвиваються, виявилися більш стійкими.

На думку одного з експертів Goldman Sachs, потрібно зберегти відданість ринкам, що розвиваються, але при цьому перестати зараховувати Китай до країн, що розвиваються.

Ще в листопаді голова Goldman Sachs заявив, що його інвестиційний банк зменшив обсяг коштів, що спрямовуються до Китаю. Таке рішення він ухвалив на тлі прогнозів про те, що в комуністичній державі очікуються нові економічні негаразди.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube