ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В австралійських штатах Квінсленд і Вікторія внаслідок негоди загинуло щонайменше 10 осіб (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

У східних австралійських штатах Квінсленд і Вікторія внаслідок негоди загинуло щонайменше 10 осіб, повідомили в середу офіційні особи.

Троє чоловіків у віці 48, 59 і 69 років загинули після того, як човен з 11 людьми на борту перекинувся у вівторок в бухті Моретон-Бей біля південного узбережжя Квінсленду в результаті негоди, повідомила поліція. Карети швидкої допомоги доставили вісьмох постраждалих до лікарні у стабільному стані.

Чоловіки перебували на борту 12-метрового прогулянкового судна під час щорічної риболовлі, повідомляє газета The Courier Mail.

Виконуючий обов'язки головного інспектора поліції Квінсленду Ендрю Пілотто сказав, що врятованим пощастило вижити.

"Коли їх врятували, шторм все ще вирував, – розповідає Пілотто. "В таких умовах було б дуже важко вижити будь-де".

В іншому місці, 59-річна жінка була вбита падаючим деревом в місті Голд-Кост, штат Квінсленд, в понеділок ввечері. Тіло 9-річної дівчинки було знайдено у вівторок в сусідньому місті Брісбен через кілька годин після того, як вона зникла в затопленій зливовій каналізації.

Тіла 40-річної жінки і 46-річної жінки були знайдені в річці Мері в квінслендському містечку Гімпі. Вони були серед трьох жінок, яких у вівторок віднесло в затоплену річку через зливову каналізацію. Ще одній 46-річній жінці вдалося врятуватися.

Комісар поліції Квінсленду Катаріна Керролл звинуватила у трагедіях "надзвичайно складні погодні умови".

Починаючи з понеділка, сувора погода охопила частину південно-східної Австралії, включаючи Квінсленд і Вікторію.

Жінка, особа якої ще не встановлена, була знайдена мертвою пізно ввечері у вівторок після того, як раптова повінь відступила, в кемпінгу в місті Бьюкен, що в штаті Вікторія. Тіло невідомого чоловіка, який відпочивав разом з жінкою, було знайдено пізно ввечері в середу, повідомила поліція.

Також у вівторок 44-річний чоловік був убитий гілкою, що впала на його сільську ділянку в місті Карігал на сході штату Вікторія.

Грози і сильний вітер обірвали понад 1 000 ліній електропередач в деяких районах Квінсленду і залишили без електрики 85 000 людей.