ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Палата представників просить перевірити, чи готові банки США до війни з Китаєм (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Чи зможуть американські банки витримати раптову втрату китайського ринку, якщо Пекін вирішить напасти на Тайвань? Комісія Палати представників звернулася до Федерального резерву з проханням це перевірити.

У доповіді Спеціальний комітет Палати представників щодо Китаю заявив, що Федеральний резерв має провести стрес-тести американських банків. Також агентство має зрозуміти як війна може вплинути на фінансові ринки США.

Ендрю Торнебрук – кореспондент та експерт з питань національної безпеки видання Epoch Times – висловив свою думку щодо цього.

«Прямий конфлікт чи навіть непрямий конфлікт між Китаєм та США був би згубним для всього світу в економічному плані. Ми бачимо доповідь за доповіддю про те, що економіки США та Китаю, по суті, руйнуватимуться, причому до стану, який був, хіба що, під час Великої депресії».

Загроза вторгнення Китаю на Тайвань стає дедалі реальнішою. Пекін уважає острів своєю територією, обіцяючи взяти його під контроль силою. Проте він ніколи ним не керував.

Наразі Тайвань перебуває у стані підвищеної готовності. Там створили цільову групу для стеження за війною між Ізраїлем та ХАМАСом. І вона вже дістала один важливий урок.

Зростання тиску непокоїть законодавців США. Попри те, що Тайвань розташований далеко, конфлікт за його участю може дорого обійтися Америці. Один конгресмен навів приклад симуляції військової гри, яка показала, що вся банківська система США може опинитися під загрозою.

Станом на 2020 рік американці вклали понад трильйон доларів у китайські акції та облігації.

Водночас схоже, Пекін готується до війни. Цього року китайська влада має намір збільшити витрати на оборону більш ніж на сім відсотків, що перевищує встановлений у країні показник ВВП.

Крім того, влада відкриває понад дев'яносто офісів у Фуцзяні – китайській провінції, розташованій прямо навпроти Тайваню.

Вони відповідають за мобілізацію ресурсів у таких галузях, як транспорт, економіка, технології, дані та зв'язок. Вони також мають організувати цивільні заходи проти можливих повітряних атак противника.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube